Πώς γιόρτασαν οι celebrities την Πρωτοχρονιά στο Instagram

Λαμπερά outfits, οικογενειακές φωτογραφίες και πρωτοχρονιάτικα πάρτι

The Jennettes
THE JENNETTES Τρίτη, 2 Ιανουαρίου 2018
Τρίτη, 2 Ιανουαρίου 2018
Φωτο: www.instagram.com/kimkardashian

Οι celebrities γιόρτασαν τον ερχομό του 2018 με όση περισσότερη λάμψη γινόταν -αστραφτερά outfits, οικογενειακές φωτογραφίες, στιγμιότυπα από πρωτοχρονιάτικα πάρτι και γιορτινή διάθεση. Αυτές είναι μερικές από τις καλύτερες φωτογραφίες που ανέβασαν στο Instagram.

1. Kim Kardashian

2. Demi Lovato

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

3. John Legend

 

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

4. Khloe Kardashian

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

5. Gal Gadot

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

6. David Beckham

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

7. Victoria Beckham

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

8. Reese Witherspoon

9. Jessica Alba

 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

10. Hailey Baldwin

 

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

11. Neil Patrick Harris

 

A post shared by Neil Patrick Harris (@nph) on

12. Bella Thorne

 

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

 

Gallery: Τα παιδιά των celebrities που κυριάρχησαν το 2017

9 photos

 

Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα

Tags: SOCIAL MEDIA| INSTAGRAM| ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ| ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ




MORE FOR YOU