Πώς γιόρτασαν οι celebrities την Ημέρα του Πατέρα 2019

The Jennettes
Τρίτη 18 Ιούνιος 2019
62474653_2366518486934985_5684916700559511518_n.jpg

Ο κόσμος γιόρτασε την Ημέρα του Πατέρα 2019 την Κυριακή που πέρασε και πολλοί χρησιμοποίησαν το Instagram για να δείξουν την ευγνωμοσύνη τους. Ενώ η υπέροχη νέα φωτογραφία του μικρού Archie, που ανέβασαν ο πρίγκιπας Harry και η Meghan Markle είναι δύσκολο να ξεπεραστεί, μία πληθώρα από celebrities έγραψαν τα δικά τους αξιολάτρευτα μηνύματα στα social media.

Από τις τέλειες φωτογραφίες της Kate Middleton και του πρίγκιπα William, μέχρι τους Beckhams και την υπέροχη οικογενειακή ζωή τους, παρακάτω τα καλύτερα posts των διασήμων για την Ημέρα του Πατέρα 2019:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Father’s Day @travisscott ? I love the love you share with our daughter. ?? Thank you for all that you do.. today we celebrate you .. ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katherine Schwarzenegger (@katherineschwarzenegger) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IMAN (@the_real_iman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katherine Schwarzenegger (@katherineschwarzenegger) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

Δείτε ακόμη: 10 celebrities που τα αληθινά τους ονόματα θα σας εκπλήξουν