![fashion-blogger-cult-gaia-bag.jpg](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/imported/articles/2018-01/fashion-blogger-cult-gaia-bag.jpg?itok=1wQChz3i)
Να το φορέσετε με ένα lingerie piece από μέσα
Να προσθέσετε ένα κόσμημα στον λαιμό - ή και πολλά μαζί, ακόμα καλύτερα. Θα τραβήξει τα βλέμματα στο συγκεκριμένο σημείο και θα κάνει το πουλόβερ ή το φούτερ σας να δείχνει πιο "ζωηρό".
Να προσθέσετε μια ζώνη στη μέση. Έτσι θα τονίσετε το συγκεκριμένο σημείο και θα κάνετε το πουλόβερ ή το sweater dress σας να πέφτει πιο ωραίο στο σώμα σας.
Διαβάστε ακόμα:
Τα πιο cozy tops για να φοράμε με τα τζιν μας
[gallery-717713]
Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα
![](/themes/custom/jenny_webpack/dist/images/gallery-modal-close.png)
Ακολουθήστε το jenny.gr στο google news και μάθετε τα πάντα γύρω από τις τάσεις της μόδας, τα τέλεια outfits και τα πιο hot fashion news.