![cf412df65b6c1330c55d9dbd0dae1c481.jpg](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/imported/articles/2015-05/cf412df65b6c1330c55d9dbd0dae1c481.jpg?itok=S5cJ8ENM)
Σημαντικός κι ουσιαστικός!
Και πιο συγκεκριμένα ο ρόλος μίας funky τσάντας στο ανοιξιάτικο στιλ μας. Ας ξεκινήσω από το γεγονός ότι τα funky στοιχεία μονοπωλούν το ενδιαφέρον μας τη φετινή σεζόν οπότε θα ασχοληθούμε σχολαστικά μαζί τους -που έτσι κι αλλιώς από μόνα τους έχουν το προτέρημα να τραβούν την προσοχή-. Λέω να συνεχίσω όμως με τον fashion ρόλο μίας funky τσάντας:
- Δίνει εύκoλα cool & χαλαρό στιλιστικό αποτέλεσμα σε ένα κλασσικό ή "αυστηρό" ντύσιμο κι όσες ψάχνετε τον τρόπο να δείχνει μοντέρνο, σας διαβεβαιώνω πως μόλις τον βρήκατε.
- Δίνει ένταση και χαρακτήρα σε ένα μονόχρωμο κι απλό look που υπό άλλες συνθήκες θα περνούσε απαρατήρητο.
- Δημιουργεί ασφαλή colourblockings με μικρότερες πιθανότητες στιλιστικού λάθους.
- Φανερώνει την χαριτωμένη πλευρά του εαυτού σας ενώ συγχρόνως σας φτιάχνει τη διάθεση.
![](/themes/custom/jenny_webpack/dist/images/gallery-modal-close.png)
Ακολουθήστε το jenny.gr στο google news και μάθετε τα πάντα γύρω από τις τάσεις της μόδας, τα τέλεια outfits και τα πιο hot fashion news.