![Capture46.jpg](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/imported/articles/2014-06/Capture46.jpg?itok=GfDbiCIJ)
Πραγματοποιήθηκε στο Island.
Το μεσημέρι της Τετάρτης πραγματοποιήθηκε ένα party, στο χώρο του Island, με αφορμή το τέλος της εκπομπής του Mega, Πρωινό mou. Αρκετοί καλεσμένοι όπως η Ευαγγελία Αραβανή, η Στέλλα Καλλή και ο Μάρκος Σεφερλής έδωσαν το παρόν και φυσικά οι παρουσιαστές και οι συνεργάτες του Πρωινού mou, ο Πέτρος Κωστόπουλος, η Τζένη Μπαλατσινού, η Ελισάβετ Σπανού, ο Άκης Πετρετζίκης. Σε καλοκαιρινό mood, με δροσερά cocktail και χαλαρή μουσική οι παρευρισκόμενοι συνομίλησαν μεταξύ τους και πέρασαν ένα ευχάριστο μεσημέρι. Αύριο η εκπομπή ρίχνει αυλαία και εύχεται σε όλους ένα ξεκούραστο και όμορφο καλοκαίρι!
[gallery-355062]
Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα.
![](/themes/custom/jenny_webpack/dist/images/gallery-modal-close.png)
Ακολουθήστε το jenny.gr στο google news και συντονιστείτε στον παλμό της διεθνούς showbiz, με συνεχή updates γύρω από την ποπ κουλτούρα και τους αγαπημένους σας celebrities.