![reddddd.jpg](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/imported/articles/2017-11/reddddd.jpg?itok=MTY7jyFD)
Για το πόσο μεγάλη τάση είναι γενικότερα το κόκκινο χρώμα αυτή τη σεζόν, έχουμε μιλήσει ήδη πολλές φορές. Και ο πιο εύκολος τρόπος για να το εντάξουμε στα looks μας, δεν είναι άλλος από ένα oversized red sweater, αφού ένα κόκκινο παλτό ή ένα κόκκινο παντελόνι, οι περισσότερες ενδέχεται να το θεωρούμε λίγο extreme για τα καθημερινά μας σύνολα.
[gallery-717777]
Ένα κόκκινο πουλόβερ όμως είναι ό,τι πιο ευκολοφόρετο, ταιριάζει υπέροχα με οτιδήποτε denim και δίνει και μια πινελιά χρώματος χωρίς έξτρα προσπάθεια.
Διαβάστε ακόμα:
Η νέα μόδα στα πουλόβερ μας αρέσει πολύ
[gallery-717732]
Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα
![](/themes/custom/jenny_webpack/dist/images/gallery-modal-close.png)
Ακολουθήστε το jenny.gr στο google news και μάθετε τα πάντα γύρω από τις τάσεις της μόδας, τα τέλεια outfits και τα πιο hot fashion news.