![coat.jpg](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/imported/articles/2017-11/coat.jpg?itok=W7IuRcQ7)
Κάτι φαινομενικά απλό, όπως το να φορέσουμε τη ζώνη μας επάνω από το παλτό μας, τονίζοντας δηλαδή το σημείο της μέσης μας - μια πολύ καλή λύση ειδικά για όσες έχετε παλτό σε πιο loose γραμμή και φοβάστε ότι προσθέτει πόντους.
Διαβάστε ακόμα:
Έτσι θα δείξει πιο ωραίο ένα μαύρο παλτό
[gallery-715804]
Μία κίνηση που είδαμε τόσο στα catwalks του χειμώνα όσο και στο Instagram, η οποία κάνει το look μας να δείχνει πιο laidback και cool και πραγματικά δεν παίρνει πάνω από ένα λεπτό. Μήπως να το δοκιμάσουμε σήμερα;
Κάντε like στη σελίδα μας στο facebook για να μαθαίνετε όλα τα νέα
![](/themes/custom/jenny_webpack/dist/images/gallery-modal-close.png)
Ακολουθήστε το jenny.gr στο google news και μάθετε τα πάντα γύρω από τις τάσεις της μόδας, τα τέλεια outfits και τα πιο hot fashion news.