![Luxembourg Art Fair 2024: Έλληνες εικαστικοί στην καρδιά της Ευρώπης](/sites/default/files/public/styles/article_1025x1025/public/2024-04/GIANNAKAKI-Young-Lady-and-her-Dog_Maria-Giannakaki__80x80cm_-Acrylic-pastel-charcoal-on-canvas-%20%281%29.jpg?itok=HuhnhSO6)
Έξι σύγχρονοι έλληνες και ελληνίδες καλλιτέχνες και καλλιτέχνιδες, η Χρύσα Βέργη, η Μαρία Γιαννακάκη, ο Βασίλης Καρακατσάνης, ο Χρήστος Κεχαγιόγλου, ο Σπύρος Λύτρας και ο Πέτρος Ματζάκος, συμμετέχουν με έργα τους στη Luxembourg Art Fair 2024 στο Λουξεμβούργο
Έξι σύγχρονοι έλληνες και ελληνίδες καλλιτέχνες και καλλιτέχνιδες, η Χρύσα Βέργη, η Μαρία Γιαννακάκη, ο Βασίλης Καρακατσάνης, ο ΧρήστοςΚεχαγιόγλου, ο Σπύρος Λύτρας και ο ΠέτροςΜατζάκος, συμμετέχουν με έργα τους,από τις 18-21 Απριλίου, στη Luxembourg Art Fair 2024 στο Λουξεμβούργο, στην καρδιά της Ευρώπης, μέσω της TheoremaArtGallery, που έχει έδρα τις Βρυξέλλες.
Διαβάστε τη συνέχεια στο monopoli.gr